• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ongassamanijer/
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret52010
Hava Durumu
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar9.27929.3164
Euro10.803310.8465
Üyelik Girişi

Anasayfa

Nous sommes sous le choc de la nouvelle de la mort des travailleurs des mines au Manisa Soma et nous voudrions vous offrir toute notre compassion. ----------------------------------------------------------------------- Manisa'nın Soma ilçesinde yaşanan ve aziz milletimizi hüzne boğan maden faciası nedeniyle vefat edenlere rahmet,milletimize sabır diliyoruz. Mahsur kalanların kurtarılmasını ve yaralıların da şifa bulmasını temenni ediyoruz. -Ong Assama - NİJER -Mevlana Celaleddin Rumi Koleji
Niamey merkezde bulunan Osman Efendi Medresesi'nde, Üç aylara girdiğimiz Recep Ayı birinci gününde bir program tertip edildi. Öğretmen ve öğrencilerimize bu anlamlı programlarından dolayı teşekkür ediyoruz. Burada olmaktan mutluyuz. ................................................................. Les éléves de la medersa de Osman Efendi ont bénéficié d'un programme sur le premier jour du mois Recep. Nous remercions les enseignants et les eleves brilliant pour leur programme efficace Nous sommes heureux d'etre ici. — Niamey'de.
Kogorou Köyündeki Musa Topbaş Efendi Medresesi 'nde, öğrencilerin Nâs ile Beyyine Sûreleri arasındaki sûreleri bitirmesi-ezberlemesi üzerine küçük bir motivasyon programı tertip edildi. Medrese eğitimcilerine gösterdikleri özveriden, her biri bir pırlanta olan öğrencilerin de çalışmalarındaki gayretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz... Burada olmaktan mutluyuz... ---------------------------------------------------------------------------------------- Les éléves de la medersa de Kogorou Musa (Topbaş) Efendi ont bénéficié d'un programme de motivation, suite a leur passage de suretul Nas a Beyyinat. Ainsi, nous remercions les enseignants pour la qualité de leur travail et les eleves brilliant pour leur bon resultat. Nous sommes heureux d'etre ici.
Başkent Niamey'den 280 km uzaklıkta bulunan bu bölgeye 30 ton un dağıtılmıştır. Nijer Cumhurbaşkanı eşi Dr. Malika hanımın katılımlarıyla gerçekleşti. Ong ASSAMA
Mevlânâ Koleji’ miz 1. Sömestr karnelerini 28.02.2014 tarihinde dağıttı. Öğrencilerimiz; aileleriyle birlikte karnelerini aldılar. Ortalaması 20 ile 15 arasında olan 16 öğrenciye Onur Belgeleri ile birlikte hediyelerini verdiğimizde çok şaşırdılar.
Mevlana Celaleddin Rumi Koleji Nijer'li öğrenciden İSTİKLAL MARŞI okuması
 3