• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ongassamanijer/
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret50482
Hava Durumu
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.56708.6014
Euro10.097910.1384
Üyelik Girişi

Video Galeri

SIRALA: İzlenme Sayısı Eklenme Tarihi Yıldız Sayısı

  Nijer'in Başkenti Niamey'de Bir Türk Okulu
  Mevlana Celaleddin Rumi Koleji Nijer'li öğrenciden İSTİKLAL MARŞI okuması
  2385 kez izlendi 2705 gün önce


  NİJER'DE SAĞLIK FAALİYETLERİMİZ
  Nijer'de 220 doktor bulunmakta ve 38.500 kişiye bir doktor düşmektedir. Nijer'de en büyük sorunlardan bir tanesi olan sağlık hizmeti Türkiye'den gönderilen sağlık malzemeleri Nijer Halk Sağlığı Bakanlığına teslim edildi. Gönderilen malzemeler arasında hasta yatakları, rontgen cihazı, diş ünitleri, laboratuvar malzemeleri, göz tarama ünitleri, muayene yatakları, doğum malzemeleri vs. bir çok malzemeler bulunuyor. İmkansızlıkların olduğu ülkedeyiz.....
  636 kez izlendi 2707 gün önce


  Nijer'de Açılan Su Kuyularımızın Kısa Tanıtım Filmi - Ong. ASSAMA
  Nijer'de açılan su kuyularımızın kısa tanıtım filmi... Nijerin en büyük sorunu su ihtiyacıdır. İnsanlar su ihtiyaçlarını gidermek için kilometrelerce yürümek ve taşımak zorunda kalıyorlar. Getirilen sular pislik ve çamur içinde, bu su ile ; hem yemeklerini, hem içmelerini hemde temizlenmek için kullanıyorlar. Nijer Ong. ASSAMA ve GÖKKUBBE Yardım Derneği ile açtığımız su kuyulardan binlerce insan faydalanıyor.
  1188 kez izlendi 2707 gün önce


  Kollo Bölgesinde Büyükbaş Kesimimiz - ONG ASSAMA
  Nijer'in yağmurdan dolayı köylerini su basp köylerini terk etmek zorunda kalan köylü başta gıda sorunu olmak üzere birçok ihtiyaca muhtaç durumdalar.Ong ASSAMA olarak köyde büyük baş kesimi yaparak azda olsa katkıda bulunduk.
  1091 kez izlendi 2755 gün önce


  Subay Evleri Hanım Hayır Sahipleri Okul Açılışı - ONG ASSAMA
  SUBAY EVLERİ HANIM HAYIR SAHİPLERİ tarafından Nijer halkına hediye edilen HARUBANDA köyündeki DARUL ERKAM Okulu 09.01.2014 Tarihinde Devlet Kademedisinden Cumhurbaşkanı’nın Hanımı Dr. Lalla Malika İssoufou Mahamadou’nun da katılımı ile büyük bir açılış yapıldı. Sayın Madamla Ministre des Enseignements Secondaires Bize çalışmalarımızdan dolayı teşekkürlerini ifade ettiler.Bizimle çalışmaktan onur duyduklarını dile getirdiler. Bizde burdan Türkiyede Ki tüm hayırsahiplere TEŞEKKÜR EDERİZ.
  849 kez izlendi 2755 gün önce